АКТИВНЕ ЛІТО у БІЛОМУ СЛОНІ

Білий Слон розташований на перетині шляхів мандрівників - поблизу Попа Івана Чорногірського (2028), хребта Кринта-Скупова, величних Угорських Скель, на березі Чорного Черемошу.

РАФТИНГ Білий Слон з лиж пересідає у рафти і каяки уже на початку квітня, коли сніг починає змінювати агрегатний стан й наповнювати стрімкими потоками карпатські ріки - Черемош (Чорний, Білий), Чорну Тису, Прут тощо. Побутує думка, що саме у квітні-травні рівень води у Карпатах найвищий, однак досвід свідчить, що рясні дощі у розпалі літа можуть забезпечувати білу воду не згірш розталого снігу. Середній чи низький рівень води у карпатських ріках має певні переваги, особливо, якщо Ви прагнете опанувати каякінг: найкраще вчитись на надувному каяці у помірну воду. Тож рафтинг/каякінг у рафтинг-кемпі "Білий Слон" відбувається від квітня до вересня.


TREKKING На травневих вихідних переважно відновлюються (після зими) піші походи весняними Карпатами. Починаємо із не найвищих, але надзвичайно мальовничих хребтів - Гриняви, Кукуль-Костричі, Свидовця. Протягом літа географія походів охоплює Чорногору (дуже і ще мало стоптану), Горгани, Мармароси тощо.

TREKKING

TREKKING

Білий Слон пропонує мандрівникам отримати консультацію та картографічні матеріали для самостійних подорожей карпатськими вершинами або супровід досвідченого інструктора як в одноденних, так і тривалих походах. 


ФОТОгалерея з піших походів Карпатами >

ВІДЕО з трекінгу >

 

НА ЗАМОВЛЕННЯ

організовуємо фототури Карпатами, корпоративні сходження на Говерлу (2061) та інші вершини Українських Карпат

РАФТИНГ/КАЯКІНГ

РАФТИНГ/КАЯКІНГ

У Білому Слоні доступні такі  човни:

рафти - для веселих компаній та тих, що на гірській річці вперше;

white water каяки - для впевнених і досвідчених;

надувні каяки і байдарки - для перших кроків в опануванні каякінгу;

катамарани - для поціновувачів сплавної класики.

 

ФОТОгалерея з рафтингу/каякінгу в Карпатах >

ВІДЕО з рафтингу/каякінгу >

ШКОЛА КАЯКІНГУ ТА СПЛАВУ

 

У вартість сплаву на Чорному Черемоші входить: інструктаж з поведінки на воді, техніки веслування тощо, власне сплав, перевезення після сплаву у кемп.

ВЕЛОМАНДРИ

ВЕЛОМАНДРИ

Білий Слон радо надасть інформаційну підтримку мандрівникам-велосипедистам стосовно оптимальних веломаршрутів та цікавих об'єктів, а також пропонує приєднуватись до планових велосипедних виїздів на один чи кілька днів.

 

ФОТОгалерея з велопоходів Карпатами >

ВІДЕО з веломандрівок >

 

 

СТРАЙКБОЛ

СТРАЙКБОЛ

Білий Слон - зручне місце дислокації для проведення військово-тактичних вишколів та ігор: місця для наметів, необхідні вигоди, можливість зміцнити командний дух під час спільного подолання порогів Чорного Черемошу, гірські ландшафти, sauna, зала для лекцій та прегляду відеоматеріалів тощо.

 

ФОТОгалерея зі страйкбольних турів >

ВІДЕО зі страйкболу >

ВИШКІЛЬНІ ТУРИ передбачають:

участь професійного інструктора;

теорію, практику, страйкбольні хитрощі, коментування відеоматеріалів;

військово-тактичну гру в природних умовах гір.

КОНІ

КОНІ

Частина карпатської природи та побутової культури - коні. Іпотерапія серед краси й гармонії синіх вершин та дзвінких потоків володіє потужнішим ефектом. У Білому Слоні Ви можете замовити прогулянку на конях до невисоких, але мальовничих сусідніх вершин тощо.

ФОТОгалерея з прогулянок на конях >

ВІДЕО з прогулянок на конях >

Прогулянка на коні відбувається у супроводі інструктора.

ЕКСКУРСІЇ

ЕКСКУРСІЇ

Культура Карпат - багатогранна  і цікава. Є експонати, які у наш час вже стали анахронізмами і з ними ознайомитись можна лише у музеях, є природні експонати - скелі, водоспади, цікаві історичні місця, а ще є живі експонати, що досі є частиною життя гуцулів. Пропонуємо екскурсії у музеї Карпат, до господарств пастухів, де вони варять будз, вурду, бринзу, до цікавих природних об'єктів.

 

ФОТОгалерея з карпатських екскурсій >

ВІДЕО >

  • ескурсія у Музей Івана Франка (с. Кривопілля) >
  • екскурсія до пастушого господарства (під г. Смотрич) >
  • екскурсія у Музей Романа Кумлика (Верховина) >
  • екскурсія до базару народних ремесел (с. Косів) >
  • екскурсія до природної пам'ятки - Писаний Камінь >
 

ШВИДКІ РОЗВАГИ

ШВИДКІ РОЗВАГИ

Якщо Ви не маєте натхнення приєднатись до рафтингу й міркуєте, як згаяти час у Білому Слоні, чекаючи на своїх друзів - можливо, Вас зацікавить одна із швидких розваг у нашому кемпі.

ФОТОгалерея зі швидких розваг >

ВІДЕО >

Щоб замовити послугу, зверніться до чергового кемпу (ресепшн "Маяк").

ЯГОДИ, ГРИБИ

ЯГОДИ, ГРИБИ

Чому люди сім'ями їдуть відпочивати у Карпати? Тому що тут повітря чистіше і зорі ближче, а ще гори, ріки і усі розваги, що з цього витікають. Але це ще не все. Тут можна і треба поповнювати запаси вітамінів та позитивних емоцій. Тож обирайте сезон і відповідні цій порі дари природи.

 

ФОТОгалерея з полювання на ягоди/гриби >

ВІДЕО >

 

  • грибний тур на Білому Слоні >

Де шукати природні скарби (ягоди та гриби), знає черговий кемпу.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

У жодному разі не збирайте і не споживайте ягід/грибів, в яких сумніваєтесь. Пильно слідкуйте за малечею під час прогулянок в горах.