2013-01-01

Черемош 2013. Травневі

Чесно кажучи, не пам’ятаю щоб на травневі вихідні в Карпатах була така по-літньому спекотна погода. Не зважаючи на те, що дощу практично не було, рівень води в річці тримався на досить пристойному рівні. Це могли оцінити ті, що приїхали на перші дні заїзду: води було багато, тому було весело, особливо тим, хто пробував освоїти байдарку...

Минулорічні першотравневі катання на Черемоші супроводжувались снігом та заморозками, цього разу всі ховались по затінках від пекучого сонця!

Загалом за 10 днів в нашому рафт-таборі побувало близько 45 чоловік. Більшість приїздила на першотравневі вихідні на 3 дні, хоча були і досить стійкі гуляки майже на весь термін...

Були представлені команди з Хмельницького, Львова, Тернополя, Вінниці та Києва.

Окрім сплавів, було здійснене успішне сходження на гору Піп Іван Чорногірський (2028) та мальовничий хребет Кринта-Скупова.

Щодо сплавів, за період перебування на Черемоші рівень води залишався на стабільному рівні – середній - вище середнього, що давало можливість безпечно сплавлятись у верхів’ї Черемошу та здійснювати довгі сплави до Верховини.

Багато хто з учасників рафт-табору сплавлявся по Черемошу вже не вперше, що дало можливість підвищувати свою кваліфікацію та освоювати нові класи суден — двомісні надувні байдарки та пластикові каяки!

Жоден сплав не обійшовся без веселих курйозів — переворотів байдарок, випадання учасників з рафта та самосплаву по порогах... На щастя, все обійшлось благополучно та без ексцесів, адже регулярно на порозі Дземброня, біля нашого табору, відбувались тренування переворотів байдарок, самосплаву по порогах... благо, погода сприяла.